Til toppen

LWV optisk forsterker


Det fiberoptiske systemet DL-LWV fungerer som en kobling, forsterker og mediaomformer for ulike fiberoptiske overføringsmedier.

Systemet DL-LWV som inneholder fiberoptisk sender og mottaker som gir mange forskjellige muligheter. Det innkommende signalet  blir elektrisk redigert, forsterket og videresendt ut på fiberoptisk kabel. D-light gir i teorien ubegrenset kabellengder med ulike typer fibre som POF, HCS og multimode eller singelmode fiberoptikk.
Kommunikasjon foregår på to fibre eller en enkelt fiber ved BIDI teknologi med SC tilkobling.
 

Spesifikasjoner:

Fiberkontakter:  ST, SC, E2000, SMA, HP Versatile, Bidi, FC-PC

Fibertyper:
POF 990/1000 µm
HCS 200/230µm
Multimode 50/125µm og 62,5/125µm
Singelmode9/125µm

Bølgelengder: 650nm, 850nm, 1300nm, 1550nm WDM 1300/1500nm
Rekkevidde for fiber: Opptil 100km
Dimensjoner: 115x61x113mm (HxBxD)
Operating temp.: -10°C - +55°C
Power:  12-30VDC eller 24-60VDC, andre spenninger på forespørsel
Kapsling:  Rustfritt stål.
 

Sorter etter: Navn (a > å)

DL-LWV-08-MM-ST/13-SM-ST 01000521131

01000521131
 

DL-LWV-13-MM-SC/13-SM-SC 01000522333

01000522333
 

DL-LWV-13-MM-ST/13-MM-ST 01000522121

01000522121
 

DL-LWV-13-MM-ST/13-SM-ST 01000522131

01000522131
 

DL-LWV-13-SM-SC/13-SM-SC 01000523333

01000523333
 

DL-LWV-13-SM-ST-BIDI-A/13-SM-ST-BIDI-B 01000523131-BIDI-L

01000523131-BIDI-L
 

DL-LWV-13-SM-ST/13-SM-ST 01000523131

01000523131