Til toppen

SFP moduler



Vi fører SFP moduler av ulike fabrikat, bla. Moxa.  SFP Ethernet-fibermoduler gir 10 Gigabit, Gigabit og Fast Ethernet for å sikre dekning over en rekke avstander.

image
Sorter etter: Navn (a > å)

MOXA SFP-10GERLC

10 Gigabit Ethernet SFP Module, Ports: 1x 10GBaseER (LC), Singlemode 40km, Temperature: 0 to 60 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-10GERLC-T

10 Gigabit Ethernet SFP Module, Ports: 1x 10GBaseER (LC), Singlemode 40km, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-10GLRLC

10 Gigabit Ethernet SFP Module, Ports: 1x 10GBaseLR (LC), Singlemode 10km, Temperature: 0 to 60 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-10GLRLC-T

10 Gigabit Ethernet SFP Module, Ports: 1x 10GBaseLR (LC), Singlemode 10km, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-10GSRLC

10 Gigabit Ethernet SFP Module, Ports: 1x 10GBaseSR (LC), Multimode 33/300m, Temperature: 0 to 60 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-10GSRLC-T

10 Gigabit Ethernet SFP Module, Ports: 1x 10GBaseSR (LC), Multimode 33/300m, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-10GZRLC-T

10 Gigabit Ethernet SFP Module, Ports: 1x 10GBaseZR (LC), Singlemode 80km, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-1FELLC-T

Fast Ethernet SFP Module, Ports: 1x 100BaseFX (LC) Singlemode 80km, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-1FEMLC-T

Fast Ethernet SFP Module, Ports: 1x 100BaseFX (LC) Multimode 4km, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-1FESLC-T

Fast Ethernet SFP Module, Ports: 1x 100BaseFX (LC) Singlemode 40km, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-1G10ALC

Gigabit Ethernet BiDi SFP Module, Ports: 1x 1000BaseLX (LC), Singlemode 10km, bidirectional, Temperature: 0 to 60 DegC, Product: MOXA
 

MOXA SFP-1G10ALC-T

Gigabit Ethernet BiDi SFP Module, Ports: 1x 1000BaseLX (LC), Singlemode 10km, bidirectional, Temperature: -40 to 85 DegC, Product: MOXA