Til toppen

e-light XS


e-lightXS media omformere er liten i størrelse. Den flate utformingen av rustfritt stål har en ekstremt høy grad av fleksibilitet og sikkerhet for alle typer innendørs og utendørs bruk.

e-lightXS kan enten monteres på vegg eller på DIN skinne med den medfølgende klipsen.

Spesifikasjoner:
 

 Fiberkontakter

 ST, SC, E2000

 Fibertyper

 POF 990/1000 µm
 HCS 200/230µm
 Multimode 50/125µm og 62,5/125µm
 Singelmode9/125µm

 Bølgelengder

 650nm, 850nm, 1300nm, 1550nm WDM 1300/1500nm

 Rekkevidde for fiber

 Opptil 100km

 Dimensjoner

 80x63x25mm (HxBxD)

 Operating temp.

 -40°C - +70°C

 Power

 12-24VDC / 2,5W

 Porter

 Fiber 100Mb
 Kobber 10/100Mb Autoneg., Auto MDX/MDIX.

 Kapsling

 Rustfritt stål.

Sorter etter: Navn (a > å)

EL100-XS/1TX-1FX-MM-SC 042000133EV10-00

042000133EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-MM-SC-BIDI-A 042000136EV10-00

042000136EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-MM-SC-BIDI-B 042000137EV10-00

042000137EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-MM-ST 042000131EV10-00

042000131EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-SM-SC 042000153EV10-00

042000153EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-SM-SC-BIDI-A 042000156EV10-00

042000156EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-SM-SC-BIDI-B 042000177EV10-00

042000177EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-SM-SC-M 042000163EV10-00

042000163EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-SM-ST 042000151EV10-00

042000151EV10-00
 

EL100-XS/1TX-1FX-SM-ST-M 042000161EV10-00

042000161EV10-00