Til toppen

e-light 3G


Mediekonverterne av serien e-light3G kjennetegnes av ultrakompakt design med dimensjonene 82 x 93 x 22,5 mm.
Den flate utformingen gir maksimal fleksibilitet og sikkerhet for alle applikasjoner i innendørs og utendørs område.
e-light3G er egnet der det er liten plass, for eksempel i små distribusjonsskap.

Spesifikasjoner:
 

 Fiberkontakter

 SC, E2000

Fibertyper

 POF 990/1000 µm
 Multimode 50/125µm og 62,5/125µm Singelmode9/125µm

 Bølgelengder

 850nm, 1310nm

 Rekkevidde for fiber

 Opptil 100km

 Dimensjoner

 93x22,5x82mm (HxBxD)

 Operating temp.

 -40°C - +60°C

 Power

 12-24VDC / 2,5W

 Porter

 Fiber 100Mb
 Kobber 10/100Mb Autoneg.
 Auto MDX/MDIX.

 Kapsling

 Polyamid.

Sorter etter: