Til toppen

e-light 3


e-light3 er en mediaomformer med liten størrelse. Den flate utformingen gir høy fleksibilitet for alle typer innendørs og utendørs bruk.
e-light3 er egnet der det er liten plass, for eksempel i små distribusjonsskap.

Spesifikasjoner:
 

 Fiberkontakter

 ST, SC, E2000

 Fibertyper

 POF 990/1000 µm
 HCS 200/230µm
 Multimode 50/125µm og 62,5/125µm
 Singelmode9/125µm

 Bølgelengder

 650nm, 850nm, 1300nm, 1550nm WDM 1300/1500nm

 Rekkevidde for fiber

 Opptil 100km

 Dimensjoner

 95x22,5x80mm (HxBxD)

 Operating temp.

 -40°C - +60°C

 Power

 12-24VDC / 2,5W

 Porter 

 Fiber 100Mb
 Kobber 10/100Mb Autoneg.
 Auto MDX/MDIX.

 Kapsling

 Polyamid

Sorter etter: Navn (a > å)

EL100-3U/1TX-1FX-MM-SC 045000133EV10-00

045000133EV10-00
 

EL100-3U/1TX-1FX-MM-SC-BIDI-A 045000136EV10-00

045000136EV10-00
 

EL100-3U/1TX-1FX-MM-SC-BIDI-B 045000137EV10-00

045000137EV10-00
 

EL100-3U/1TX-1FX-MM-ST 045000131EV10-00

045000131EV10-00
 

EL100-3U/1TX-1FX-PO-Klemm 045000109EV10-00

045000109EV10-00
 

EL100-3U/1TX-1FX-PO-ST 045000101EV10-00

045000101EV10-00
 

EL100-3U/1TX-1FX-SM-SC 045000153EV10-00

045000153EV10-00
 

EL100-3U/1TX-1FX-SM-ST 045000151EV10-00

045000151EV10-00