Til toppen

Stratix Fiber SFP, 100 Mbit connectivity over single-mode

Produktnummer: 1783-SFP100LX
Produktstatus:
 

inkl. mva.

Stratix Fiber SFP, 100 Mbit connectivity over single-mode fiber

STRATIX SFP (MOD. FIBER OPTIC XCVR)
Spesifikasjoner
Small Form Pluggable (SFP) Stratix Fiber SFP, 100 Mbit connectivity over single-mode fiber
Opprinnelsesland CN
Tolltariffnummer 85176200
Lengde 18.923
Høyde 6.223
Livssyklus Active